Вул. Пономарьова 17, смт. Коцюбинське
ПН - ПТ 9:00-18:00
096-996-47-81 | 098-639-60-21

Столи з дерева

  Замовити столи з масиву дерева

  Фото столів з дерева

     


  Виробництво меблів з масиву дерева. Столи з натурального дерева на замовлення. Ми маємо в своєму розпорядженні власним виробництвом по обробці деревини, сушіння, столярний цех, фарбувальний. Виготовимо дерев’яні столи з будь-якої породи дерева.

  Види дерев’яних столів

  Дерев’яні столи відрізняються призначенням, мають різні розміри і конфігурацію.

  Для житлових приміщень

  У будинках і квартирах часто затребувані столи дерев’яні обідні і розсувні. Другий варіант ставлять у вітальні, щоб гідно прийняти запрошених на торжество людей.

  Там, де обладнана зона відпочинку, можна зустріти журнальні дерев’яні столи, купити які під особисті переваги непросто.

  Для комерційних об’єктів

  Елітні меблі з масиву, включаючи дерев’яний стіл, замовляють в кабінет керівника. Деревянный стол на заказ. Аналогічна меблі, але трохи простіше, знаходиться в кабінетах його заступників. Столы из дерева. В офісах менеджерів, бухгалтерів, інших працівників встановлюється умовно дерев’яні меблі з ДСП, МДФ, оброблені шпоною, ламінуванням.

  Замовити дерев’яний стіл бажаної форми і з гарним оформленням

  Виготовлення дерев’яних столів на замовлення вимагає великого досвіду і вміння. Одна справа — запропонувати прямокутної форми стільницю, інше — врахувати побажання клієнта, виготовивши овальну або асиметричну конфігурацію, зроблену з масиву, набірного щита.