Вул. Пономарьова 17, смт. Коцюбинське
ПН - ПТ 9:00-18:00
096-996-47-81 | 098-639-60-21

Сходи з дерева на замовлення

  Які матеріали ми використовуємо?

  Фото сходів з дерева на замовлення

   

  Лестницы из дерева на заказ

  Деревянняе лестницы под заказ

  Лестницы из массива дерева на заказ

  Лестница из дерева на заказ

  Заказать лестницу из дерева

  Дерев’яні сходи на замовлення

  Чому варто замовити сходи у нас?

  Виготовлення дерев’яних сходів — основний профіль нашої фірми. Більше 15 років фірма «Комфортмебель» пропонує виробництво надійних, довгострокових і художньо привабливих сходів по неповторним проектам. Лестницы из дерева на заказ. Бездоганне розуміння технологій виробництва в поєднанні з високоякісними матеріалами і великий навик фахівців дає можливість виконувати замовлення швидко і без будь-яких нарікань.

  Сходи з дерева під замовлення

  При розробці індивідуального проекту, в першу чергу, слід брати до уваги характерні риси приміщення, де буде змонтована сходи. Фахівці фірми «Комфортмебель» здатні не тільки враховувати характерні риси будинку, але і всі прохання клієнта. Наші експерти завжди ретельно досліджують поставлену задачу, що, при потребі, дає можливість нам виявляти рішення навіть в тих випадках, коли інші його зовсім не бачать. З цієї причини, сходи замовлених у нас завжди відповідає очікуванням клієнта.

  Замовити виготовлення сходів з масиву дерева

  Дерев’яні сходи для будинку, вироблені фахівцями нашої фірми — це оригінальні, безпечні і шикарні рішення. Такий виріб цілком відповідає естетичним перевагам клієнта і умов завдяки:

  • точному розрахунку геометрії ступенів і висоти поручнів;
  • розробці з урахуванням індивідуальних особливостей мешканців;
  • детальної обробці будь-якого елементу надходить до складу сходи;
  • використанню міцних кріпильних виробів.

  Якісні, випробувані матеріали, які використовуються для виготовлення деревних сходів, дають можливість їм відрізнятися:

  • багаторічним терміном експлуатації;
  • відсутністю деформації і перекосу конструкції;
  • збереженням єдності всіх елементів;

  Замовити дерев’яні сходи в Києві

  Багаторічний навик праць, налагоджена схема виготовлення деревних сходів і високий ступінь контролю якості на кожному етапі, дають можливість нам робити сходи будь-яких труднощів на високому рівні і за оптимальною вартістю. Дерев’яні сходи, вироблена на замовлення буде найкращим рішенням для будинку або дачі. Ще ми готові порекомендувати Вам розробку ескізів за наданими розмірами. Вироблений проект буде ясним і наочним, а побудована власними руками сходи буде предметом гордості на довгі роки. У нас Ви зможете не тільки придбати деревну сходи для будинку, але і вибрати у нас окремі складові: балясини, ступені, різні елементи декору, огорожі.

  Якість і Надійність. У Обговорені Терміни. Сходи з дерева на замовлення в Києві. Якісні Матеріали. Дотримання термінів. Дотримання Технології. Великий досвід. Замовити виготовлення сходів з дерева можна онлайн або за номером 096-996-47-81. Ми запропонуємо варіант виходячи з ваших побажань і бюджету. При наявності додаткових питань телефонуйте — з радістю на них відповімо.