Вул. Пономарьова 17, смт. Коцюбинське
ПН - ПТ 9:00-18:00
096-996-47-81 | 098-639-60-21

Кухні з дерева

  Замовити кухні з масиву дерева

  Фото кухонь з дерева

  Наша компанія виробляє кухонні меблі з дерева і дерев’яні фасади на замовлення за індивідуальними проектами. Так як ми маємо власне виробництво і самі виробляємо підготовку деревини, ми впевнені в якості використовуваного матеріалу. Наші ціни приємно вас здивують, так як ви не переплачуєте компаніям-посередникам.

  Виробник дерев’яних кухонь

  Дерев’яна кухонні меблі є одним з найпопулярніших на сьогоднішній день. Ця популярність пов’язана з тим, що дерев’яні меблі на замовлення — це символ якості, достатку і практичності, крім того, ви можете замовити дерев’яну кухню практично в будь-якому стилі. Якщо ви вирішили купити дерев’яну кухню, вам необхідно знати наступне:

  Існує близько двадцяти порід дерева, придатного для виготовлення кухні. Дуб, клен і береза — найпопулярніші. Кожна деревина має свій колір і зернистість.

  Ви можете купити дерев’яну кухонні меблі, виготовлену з масиву натурального дерева або шпоновану кухню. У свою чергу кухня з масиву натурального дерева може бути фарбованої або покритої прозорим лаком.

  Нефарбовані кухонні меблі з масиву деревини — найдорожчий варіант, оскільки матеріал для таких меблів підбирається особливо ретельно, адже будь-який недолік або відміну відтінків буде на увазі.

  Якщо ви не можете дозволити собі купити дерев’яну кухню, зверніть увагу на шпоновану кухонні меблі, вона не менш красива, ніж кухня з масиву дерева, але коштує вона трохи дешевше, оскільки шпон — це тонкий шар натурального дерева, наклеєний на ДСП або на недорогу деревину. Кухня из дерева на заказ. Такі меблі має красою і вишуканістю дерев’яних меблів, коштує дешевше, важить менше, а термін її служби практично такий же, як і у масиву дерева.

  Не обов’язково замовляти дерев’яну кухню з коробом з натурального дерева дорогої породи. Ви можете істотно заощадити, купивши кухню з дерев’яними фасадами і коробом, виготовленим з недорогої деревини, фанери або ДСП.