Вул. Пономарьова 17, смт. Коцюбинське
ПН - ПТ 9:00-18:00
096-996-47-81 | 098-639-60-21

Двоспальне ліжко на замовлення

  Замовити двоспальне ліжко з масиву дерева

  Фото двоспальних ліжок з дерева

  Двоспальне ліжко з дерева на замовлення

  Ліжка з дерева на сьогодні дуже затребувані, адже такі меблі впишеться в будь-який стиль і інтер’єр. Найбільш популярним деревом вважають — дуб, ясен, вільху, клен і сосну, цей матеріал має елегантний вигляд, міцність, надійність і стійкість до навантажень, а це свідчить про те, що дерево прослужить вам якомога довше.

  Крім природної краси — деревину доповнює і висока екологічність. Ліжко двоспальне з натурального дерева вважається розкішшю і ексклюзивом, так як дизайн ретельно продумується до дрібниць. В якості основи під матрац вони мають гнучкі дошки — ламелі, які забезпечують провітрювання і ортопедичний ефект. Кровать из дерева на заказ. Двоспальне ліжко з дерева буде мати гарний вигляд і на дачі, і в міській квартирі, за рахунок свого вираженого стилю. Дерев’яні меблі дуже красива, саме тому вона не втрачає популярність.

  Найчастіше, двоспальне ліжко під замовлення купують подружжя, адже дане ложе підходить набагато краще дивана. Ліжка з деяких порід дерев, а саме хвойних, ще й додадуть кімнаті цілющий аромат лісу, запевняємо вас. Такі ліжка здатні навіть перенести вологу і перепади температур, і як бонус — не вимагають додаткового догляду. Ліжка з дерева, до речі, прослужать вам як мінімум 10 років, перебуваючи все в тому ж первозданному вигляді. Різні кольори дають можливість вибрати підходящий варіант для будь-якої кімнати, і зробити її більш стильною і шикарною. Власники безсумнівно будуть раді такій знахідці.